Дякуємо, ваше повідомлення прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.

При замовленні товару, як підтвердження замовлення, замовник сплачує авансовий платіж в розмірі за домовленістю з продавцем. А в подальшому при отриманні товару замовник доплачує остаточну вартість товару. Строки доставки товару замовнику залежать від наявності товару на складі і уточнюяться  продавцем.

Меблі (за винятком м’яких) доставляються замовнику в розібраному вигляді, в плоских картонних упаковках. Зборка та мебелі відбувається за домовленістю з продавцем. Підйом меблів в квартиру обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення. Його вартість  коливається залежно від габаритів та ваги меблів.

Доставка меблів по м. Рівне безкоштовна.

Доставка меблів по Рівненській області обговорюється окремо.

По Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами: Делівері та Нова Пошта та інші. При цьому доставка оплачується окремо.

Для замовлення товару з доставкою по Україні необхідно:

- оформити замовлення через наш сайт, або по телефону;

- отримати від нас рахунок на оплату 10% задатку від вибраного вами товару (без врахування вартості доставки вантажоперевізника).

- оплатити замовлення по висланому рахунку в найближчому відділенні банку.

- після надходження грошей на наш рахунок ми на протязі двох-трьох робочих днів відправляємо товар у Ваше місто - за наявності його на складі; якщо товару в наявності немає, то терміни доставки залежать від наявності товару на фабриці;  - ми відправляємо товар у Ваше місто компанією вантажоперевізниким і повідомляємо Вам дату прибуття меблів, номер вантажної накладної і адресу складу, де Ви зможете отримати меблі у Вашому місті. Термін доставки товару у Ваше місто – від 1 до 3 робочих днів після відправки;
- Ви отримуєте меблі, оплачуєте їх доставку по тарифам компанії- вантажоперевізника (для отримання необхідний паспорт).